Entrepreneur Teen's Spirit

Бізнес-центр для підлітків

ЩО

Entrepreneur Teen’s Spirit -проект (ESTeen) – перший бізнес-центр для підлітків. Наша місія — розширити можливості дітей та підлітків, навчити їх досягати успіху в XXI столітті самостійно, пробудити підприємницький дух і надихнути, щоб вони ставали творцями свого майбутнього. Центр був відкритий 1 вересня 2016 року. Спочатку ми планували працювати на комерційній основі як бізнес-школа для дітей та підлітків, але в ході роботи виявили проблему в суспільстві: в бізнес-школі готові вчитись ті діти, котрі і без школи можуть отримати ці знання від батьків, з інтернету та книг – вона в відкритому доступі на сьогоднішній день.

ХТО

Ідея створення центру належить Ганні Богданівній та Лілії – влітку ми випадково познайомились на семінарі про масштаб мислення. Ганна Богданівна – бізнесвумен з 35-річним стажем, Лілія – молода дівчина, котра мріє ділитись своїм досвідом пошуку покликання з підлітками.

НАВІЩО

Наш проект створений для того, щоб кожен підліток отримав підтримку, знання та кошти на втілення своєї мрії. За статистикою – в 10-13 років дитина має безліч сподівань, ідей та планів для розкриття свого потенціалу, 14-16 років – не розуміння та не підтримка зі сторони батьків, вчителів, насмішки друзів, як результат – перші серйозні розчарування в житті, зміна фокусу на алкоголь, тютюн та не потрібні речі(бездумне проведення часу в інтернеті, дискотеки, погані компанії). ESTeen прагне збагачення якості освіти та розширює перспективи в рамках навчання молоді, сприяє досягненню самозабезпечення, надає допомогу дітям в розкритті їх високого потенціалу. Згідно з нашою строгою оцінкою, більше 97% всіх класів, котрі навчаються за нашими програмами, показали підвищення рівню знань в сфері бізнесу, підприємництва і талантів. Ми змінюємо траєкторію минулого і направляємо школярів на новий шлях, котрий надихає їх досягати найвищих вершин!

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – школяр віком 10-16 років. Ми некомерційно організація, котра прагне знайти однодумців для роботи з підлітками. Саме мислення та освіченість підлітків визначають якою буде наша країна через 10 років.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми пишаємось тим, що отримали дозвіл для проведення наших занять в школах міста Києва від Департаменту освіти України. Провели роботу в школах Оболонського району м. Києва, на постійній основі проводимо SMART FAMILY LUNCH для підлітків, котрі зацікавленні в розвитку свого підприємницького мислення на безкоштовній основі. Зараз готуємось до масштабного Бізнес-форуму для підлітків, на котрому молоді бізнесмени поділяться своїми принципами успіху, а найбільш активні учні презентують свої проекти, котрі будуть профінансовані меценатами. Також приймали участь в фестивалі для дітей “Вікенд досягнень”.

ІНВЕСТИЦІЇ

Зараз проект розвивається виключно за рахунок Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання бізнес-центрів”. Витрати йдуть на оплату рахунків в кафе за ланч, на сайт та рекламну продукцію. Всі, хто працює – волонтери, котрі мріють про краще майбутнє саме в Україні.

ПЛАНИ

Ми плануємо надихнути кожного підлітка нашої країни розвиватись та заробляти кошти вже з юного віку, а не після закінчення “університету”. Ми мріємо втілити в реальність кожен бізнес-проект створений дитиною. Ми хочемо об’єднати всіх свідомих бізнесменів та людей, котрі не байдужі до молоді, щоб втілити в реальність проект в масштабах країни.

Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki
Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki
Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki
Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki
Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki
Entrepreneur Teen’s Spirit, The Devochki