Vona Dmytra

Жіночий одяг

ЩО

Все почалось із того, що я не могла знайти для себе той одяг, який мені подобався. І почала шити його сама. Не терплю мас-маркет і fast-fashion . Я люблю круті, класно зроблені речі. У мене є чітке розуміння, як має сидіти одяг на фігурі. Якийсь час я перешивала всі речі, щоб вони на мені ідеально сиділи, тепер – лише індивідуальний пошив. Сьогодні я разом із творчою командою створюю одяг під брендом Vona Dmytra. Наша філософія – Fashion within sensation. Мода у відчуттях. У центрі – відчуття людини, а одяг – це інструмент вираження її внутрішнього світу. Мода у відчуттях – мій особливий творчий проект, це втілення глибинного стилю особистості в індивідуально створеному одязі, це тонка взаємодія між дизайнером і клієнтом на душевному рівні, на рівні відчуттів і почуттів. Я готова до активної творчої взаємодії з тими, хто прагне через зовнішній стиль передати своє внутрішнє Я.

ХТО

Бренд засновано дизайнером Лілією Микитяк. Я створюю колекції одягу, а також працюю з індивідуальними замовленнями, розробкою стилю особистості. Для мене дуже важлива тонка взаємодія з клієнтами на душевному рівні, рівні відчуттів.

НАВІЩО

Мій проект потрібен, щоб показати , що в одязі можна відчувати себе собою. Бути, а не здаватись. Те, що в центрі, – відчуття людини. І це найголовніше. А одяг – це як обгортка, яка допомагає всім зрозуміти, що це за людина перед нами. Мій проект потрібен, щоб показати , що в одязі можна відчувати себе собою. Бути, а не здаватись. Те, що в центрі, – відчуття людини. І це найголовніше. А одяг – це як обгортка, яка допомагає всім зрозуміти, що це за людина перед нами.

ДЛЯ КОГО

Одяг Vona Dmytra для особистості, яка визнає свій пошук, відкрито задає собі питання “Хто я?”, готова показати свою глибинну суть, оголити її перед світом, знаючи що це зробить її більш відкритою і водночас більш сильною, не йде за стереотипами суспільства, а лише за покликом власного серця і своїх внутрішніх переживань, відчуття себе в даний життєвий момент.

ДОСЯГНЕННЯ

Я горджусь якістю наших виробів, кроєм і посадкою. І тим як круто змінюється самовідчуття жінок, які носять одяг нашого бренду.

ІНВЕСТИЦІЇ

За рахунок власних коштів і сестри. У бренду 2 напрями діяльності – створення готового одягу і втілення глибинного стилю особистості в індивідуально створеному одязі. З індивідуальним напрямком я працюю вже більше 15 років, а готовий одяг я почала створювати лише в цьому році.

ПЛАНИ

Зараз шукаємо магазини для представлення в них готового одягу нашого бренду. Плануємо також виходити і на закордонний ринок. Я довгий час працювала під своїм іменем Liliya Mykytyak. В кінці минулого року відбувся ребрендинг і назва змінилась на Vona Dmytrа. Іменем бренду я хотіла показати взаємозв’язок між чоловічим і жіночим в відносинах, а також між чоловічим і жіночим в одній людині. Як через цю призму бачиш одяг. Протиріччя, сила. Ніжність.