MARK.LEO

Комфортний одяг

ЩО

MARK.LEO – це нове бачення комфортного одягу. Кожен ваш день особливий. Кожна година неповторна. І неважливо, вдома ви чи у справах, ваш одяг має відображувати ваш внутрішній настрій. Одяг має бути зручним та приємним до тіла, практичним, гарним та доречним до ситуації. Ми створили колекцію домашнього одягу із ексклюзивних дизайнерських тканин найвищої якості. Затишні речі, жіночні хвилюючи домашні сукні та халати, теплі спа-халати – все продумано до дрібниць. В процесі створення одягу ми керуємося в першу чергу практичними вимогами до виробу та параметрами матеріалів, і лише після – підсилюємо ідею благородності своїм баченням естетики. Наш одяг для красунь, які знають, що чекають від одягу.

ХТО

Наталія Вільчинська: піар-менеджер, представник компанії Meest America Inc. в Україні; помічник ректора, начальник служби ректора НПУ імені М.П.Драгоманова, кандидат політичних наук. Мені пощастило мати багато можливостей для реалізації своїх захоплень. Хоча всі вони досить різні, в сумі вони дозволили створити базу, необхідну для побудови власної успішної компанії.

ДЛЯ ЧОГО

Одяг MARK.LEO має неймовірну чарівну силу. Вдягаючи його, щаслива власниця відчуває прилив жіночності, спокою, комфорту та відчуття власної важливості. Як це працює? Вся справа в оригінальних фасонах, довжині одягу, оптимальній приталеності та ексклюзивних дизайнерських тканинах найвищої якості.

ДЛЯ КОГО

Одяг MARK.LEO – прекрасне та універсальне рішення для комфортного ранку, хвилюючого вечора, лінивого вихідного, бізнес-відрядження та відпустки. Наш одяг обирають впевнені в собі, успішні красуні, які понад усе цінують високу якість, неповторність та вишуканість.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми працюємо виключно із ексклюзивними оригінальними дизайнерськими матеріалами та фурнітурою. Ми нікого не копіюємо, наші фасони – це стовідсотково нове бачення вишуканого лаунж одягу. Наша команда складається із талановитих та успішних, задоволених життям фахівців. Ми дуже вмілі та завзяті, тому можемо дозволити собі вкладати в наш одяг максимум якості та переваг, одночасно пропонуючи доступні ціни.

ІНВЕСТИЦІЇ

Власні інвестиції. Ми зараз на початковому етапі, тому поки вкладаємо все по максимуму в якісні тканини та фурнітуру, професійну розробку лекал та пошиття речей. Всі тканини особисто замовляємо на відомих у світі американських фабриках.

ПЛАНИ

Працюємо над розробкою капсульної колекції лаунж одягу, яка буде тиражуватися в різних тканинах лімітованими серіями. Паралельно запускаємо лінію вишуканих жіночих суконь. Із перших днів презентації бренду відчули неймовірний попит саме із-за кордону, тому працюємо над налаштуванням експорту в Європу та США.