Malyna

Дитячі сукні

ЩО

Malyna- це дитячі стильні, модні та сучасні сукні. Сукні, які підкреслюють особистість кожної дівчинки. З однієї сторони – вони скромні та стримані, з іншої – вишукані та елегантні. Ідея створення цього бренду, та взагалі заснування справи виникла у вересні 2015 року, а вже у грудні ми пропонували споживачеві три колекції: різдвяну, новорічну та святкову. Наразі ми виробляємо тільки сукні, але вже у весняній колекції появляться комбінезони та спіднички, які можна носити щодня і всюди. А також будуть гарненькі сукні на святкові події, такі як дні народження, випускні у садочку та молодшій школі, весілля і просто гучні вечірки та заходи.

ХТО

Мене звати Ярина, мені 30 років, я мама двох чарівних донечок і вся справа якраз з них і почалася. По спеціальності – я маркетолог. Після двох років роботи пішла у декретну відпустку. Виходячи з неї, я розуміла, що з двома маленькими дітьми і роботою з 9 до 18 дати раду буде тяжко. Тому почала думати над власною справою. Тема дитячого одягу мені дуже близький, оскільки я люблю гарно nf стильно одягати своїх дітей. Моя мама сміялася з мене, що в дитинстві я не набавилася ляльками. Весь одяг який я купувала був імпортний, а вітчизняний виробник не міг здивувати цікавим дизайном. Саме тому і появилася думка про створення власної справи з пошиття дитячого одягу. Насправді я стикнулася з багатьма проблемами і відсутністю досвіду у виробництві одягу, але завдяки рідним та друзям, які мені з радістю допомагають та підтримують, я швидко увійшла в курс справ, проте залишаються нюанси.

ДЛЯ ЧОГО

Насамперед для того, щоб мами мали можливість виховувати та формувати стиль своїх донечок змалку. Сукня повинна стати традиційним елементом гардеробу, яку можна одягати не тільки у вихідні, але й у будні. Сукні бувають різні і дівчатка обожнюють їх носити завжди (це говорю з впевненістю з власного досвіду). Я намагаюся навчити дівчаток гарно одягатися, підбирати гардероб, пояснювати що до чого пасує, а що ні, слідкувати за трендами та тенденціями в моді. Насправді це дуже важливо, лише так з маленьких дівчаток виростають леді, а це половина майбутньої нації. А ще цей проект потрібен тому, що він частинка економіки нашої країни. Усі розвинені країни мають потужну легку промисловість, і ми повинні цього прагнути. Ми не повинні опускати руки у такий важкий економічний, політичний і соціальний час для країни. Мусимо побороти негаразди і досягати більшого.

ДЛЯ КОГО

Наші клієнти – перш за все, щасливі мами у яких є донечки. Мами які все встигають у своєму житті, для яких сім’я, діти та кар’єра поєднувані речі. Вони слідкують як за собою, так і за своїми донечками, прагнуть витрачати мінімум часу на організацію якісного та стильного гардеробу. Нашим клієнтом може бути кожен, хто шукає подарунок для дівчинки. Тема сукні на подарунок дуже класна, оскільки – це завжди актуально і доречно.

ГОРДІСТЬ

Ми на ринку всього 3 місяці, за цей час зробили три класні передноворічні колекції. Отримали хороший зворотній зв’язок з нашими клієнтами. Круто, коли мама купуючи дві сукні, через день замовляє третю. Класно, коли передзвонюють і дякують за добру якість товару, коли підходять і кажуть, що сукні дуже гарні і ми просто молодці. Усе це додає сил, хочеться працювати ще і ще. Попереду у нас буде багато весняних і літніх пропозицій.

ІНВЕСТИЦІЇ

Найбільші інвестиції – це мій час, ідеї та підтримка моїх рідних і друзів, які вірять в мене та в усі мої починання.

ПЛАНИ

У голові багато планів та ідей – ними і будемо завойовувати. Наразі ми представлені в інтернеті, а хочеться свій шоу-рум, куди б можна було запросити дорослих і маленьких клієнток побачити сукню наживо, помацати її, а також просто на какао, печиво і приємну розмову. Прагнемо, щоб мама яка шукає сукню для донечки просто заходила на наш сайт і за декілька хвилин вирішувала свою проблему. Або ж якщо потрібен подарунок для дівчинки – 3 хвилини і замовлення готове. Хочемо, щоб бренд Malyna асоціювався з якісним, модним і сучасним вітчизняним виробником дитячих суконь, а згодом і просто одягу.