Lili Bratus Atelier

Ательє дизайнера Лілії Братусь

ЩО

Ательє дизайнера Лілії Братусь відкрилося на початку 2016 року. Після завершення успішного дворічного співробітництва з проектом «Отаман» (http://www.otaman.com.ua/) на позиції провідного дизайнера, з народженням дитини та настанням 30-річчя стало зрозуміло, що творчій особистості дизайнера потрібно явити світові щось своє – цінне і унікальне, і розвивати своє власне бачення, що виражається в стилі етно-концепт.

ХТО

Я – Лілія Братусь, український дизайнер одягу. Більша частина мого дитинства пройшла в Карпатах серед гір, де для місцевих жителів було природно власними руками створювали собі одяг, взуття, предмети декору та побуту. Обидві мої бабусі шили. Одна із Закарпаття, друга — з Сумської області, вони генетично поєднали в мені Україну по обидва боки Дніпра. Свою першу повноцінну річ я пошила в 9 класі. Мене цікавив кожен етап створення одягу на різних рівнях, то ж до моменту відкриття власної справи я пройшла надзвичайно цікавий та насичений шлях в якості швачки, кравчині, конструктора та дизайнера в кількох ательє. Наступним рівнем була співпраця в якості дизайнера з кількома українськими фабриками та торговими марками, де я ознайомилась з процесом масового виробництва одягу. Останнім рівнем став проект Отаман, де я пройшла всі етапи створення та розвитку повноцінного бренду з власним магазином та міні- виробництвом. За 13 років активної роботи в сфері Fashion, я чітко зрозуміла, що одяг — це філософія, а одяг, створений для конкретної людини – це її індивідуальна філософія.

ДЛЯ ЧОГО

Основною метою роботи Ательє Lili Bratus є створення унікального пізнаванного стилю для кожного, хто звертається до нас. Стиль, притаманний тільки Тобі. Стиль, що транслює Твій внутрішній світ назовні. Одяг, в якому ти належиш собі і знаєш хто ти. Це — справжнє чаклунство! Запрошуємо в наш маленький магічний світ, де ми разом реалізуємо будь-яку вашу велику ідею!

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – це людина з глибоким розумінням власної індивідуальності. Для неї її образ — це унікальна можливість розкрити себе, транслювати світу особисту філософію та світобачення за допомогою одягу.

ДОСЯГНЕННЯ

За 9 місяців роботи дизайнер Лілія Братусь та її команда вже стали авторами таких знакових проектів: – капсульна міні-колекція для людей з обмеженими можливостями, створена влітку 2016 року в рамках Благодійного інклюзивного фестивалю “Без обмежень” facebook.com/bezmezhfestival facebook.com/lilibratus/photos/a.866064336837085.1073741838.232453890198136/866065460170306/?type=3&theater – стилізований український народний образ для Місіс Україна-2016 Яни Луцької, що представляла Україну на конкурсі Mrs Universe в Гуанджоу, Китай, у вересні 2016 року. Зі змагання пані Яна привезла титул Mrs Universe Ambassador 2016 і тепер представлятиме Україну на інших міжнародних конкурсах краси, а також входитиме до складу жюрі – капсульна колекція «Закарпаття». З нею ательє Лілії Братусь у вересні 2016 року презентували закарпатський регіон на шоу-показі українських дизайнерів «Найулюбленіша» у Торонто. Показ відбувся у рамках 20-го, ювілейного Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival – найбільшого фестивалю у Північний Америці, присвяченого українській культурі toronto.fashionglobusukraine.com/ varosh.com.ua/all/post/modashow/kolekciya-lili-bratus-zakarpattya-shho-pobuvalo-u-kanadi–1870523704#.V_IJUpOLQdU – створення образу для Оксани Кононець, учасниці – а потім і переможниці – Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень» vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/19309-v-kramatorske-pokazali-krasotu-bez-ogranichenij-foto Одяг від Ліліі Братусь носять такі відомі українки, як ТВ-ведуча Соломія Вітвіцька, співачки Джамала, Ілларія, Ольга Цибульська, Аня Заклецька та Ольга Нестеренко з етно-гурту Врода та інші.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект на стадії розвитку та окупності, існує за рахунок постійно зростаючої кількості нових клієнтів.

ПЛАНИ

Найближчі плани – це створення проекту “Лінія одягу для людей з особливими потребами So Special від Lili Bratus” Концепція одягу – одяг-трансформер з можливостями адаптації. Одяг буде поширюватися на сайті з онлайн-магазином. Там же буде послуга онлайн-ательє, де можна отримати консультацію про те, як адаптувати одяг під свої потреби. В наших планах – випуск колекцій що-сезону протягом як мінімум 2 років (щоб створити можливість вибору для аудиторії і напрацювати базу знань для дизайнерів і конструкторів).

Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki
Lili Bratus Atelier, The Devochki