Lili Bratus Atelier

Ательє дизайнера Лілії Братусь

ЩО

Ательє дизайнера Лілії Братусь відкрилося на початку 2016 року. Після завершення успішного дворічного співробітництва з проектом «Отаман» (http://www.otaman.com.ua/) на позиції провідного дизайнера, з народженням дитини та настанням 30-річчя стало зрозуміло, що творчій особистості дизайнера потрібно явити світові щось своє – цінне і унікальне, і розвивати своє власне бачення, що виражається в стилі етно-концепт.

ХТО

Я – Лілія Братусь, український дизайнер одягу. Більша частина мого дитинства пройшла в Карпатах серед гір, де для місцевих жителів було природно власними руками створювали собі одяг, взуття, предмети декору та побуту. Обидві мої бабусі шили. Одна із Закарпаття, друга — з Сумської області, вони генетично поєднали в мені Україну по обидва боки Дніпра. Свою першу повноцінну річ я пошила в 9 класі. Мене цікавив кожен етап створення одягу на різних рівнях, то ж до моменту відкриття власної справи я пройшла надзвичайно цікавий та насичений шлях в якості швачки, кравчині, конструктора та дизайнера в кількох ательє. Наступним рівнем була співпраця в якості дизайнера з кількома українськими фабриками та торговими марками, де я ознайомилась з процесом масового виробництва одягу. Останнім рівнем став проект Отаман, де я пройшла всі етапи створення та розвитку повноцінного бренду з власним магазином та міні- виробництвом. За 13 років активної роботи в сфері Fashion, я чітко зрозуміла, що одяг — це філософія, а одяг, створений для конкретної людини – це її індивідуальна філософія.

ДЛЯ ЧОГО

Основною метою роботи Ательє Lili Bratus є створення унікального пізнаванного стилю для кожного, хто звертається до нас. Стиль, притаманний тільки Тобі. Стиль, що транслює Твій внутрішній світ назовні. Одяг, в якому ти належиш собі і знаєш хто ти. Це — справжнє чаклунство! Запрошуємо в наш маленький магічний світ, де ми разом реалізуємо будь-яку вашу велику ідею!

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – це людина з глибоким розумінням власної індивідуальності. Для неї її образ — це унікальна можливість розкрити себе, транслювати світу особисту філософію та світобачення за допомогою одягу.

ДОСЯГНЕННЯ

За 9 місяців роботи дизайнер Лілія Братусь та її команда вже стали авторами таких знакових проектів: – капсульна міні-колекція для людей з обмеженими можливостями, створена влітку 2016 року в рамках Благодійного інклюзивного фестивалю “Без обмежень” facebook.com/bezmezhfestival facebook.com/lilibratus/photos/a.866064336837085.1073741838.232453890198136/866065460170306/?type=3&theater – стилізований український народний образ для Місіс Україна-2016 Яни Луцької, що представляла Україну на конкурсі Mrs Universe в Гуанджоу, Китай, у вересні 2016 року. Зі змагання пані Яна привезла титул Mrs Universe Ambassador 2016 і тепер представлятиме Україну на інших міжнародних конкурсах краси, а також входитиме до складу жюрі – капсульна колекція «Закарпаття». З нею ательє Лілії Братусь у вересні 2016 року презентували закарпатський регіон на шоу-показі українських дизайнерів «Найулюбленіша» у Торонто. Показ відбувся у рамках 20-го, ювілейного Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival – найбільшого фестивалю у Північний Америці, присвяченого українській культурі toronto.fashionglobusukraine.com/ varosh.com.ua/all/post/modashow/kolekciya-lili-bratus-zakarpattya-shho-pobuvalo-u-kanadi–1870523704#.V_IJUpOLQdU – створення образу для Оксани Кононець, учасниці – а потім і переможниці – Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень» vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/19309-v-kramatorske-pokazali-krasotu-bez-ogranichenij-foto Одяг від Ліліі Братусь носять такі відомі українки, як ТВ-ведуча Соломія Вітвіцька, співачки Джамала, Ілларія, Ольга Цибульська, Аня Заклецька та Ольга Нестеренко з етно-гурту Врода та інші.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект на стадії розвитку та окупності, існує за рахунок постійно зростаючої кількості нових клієнтів.

ПЛАНИ

Найближчі плани – це створення проекту “Лінія одягу для людей з особливими потребами So Special від Lili Bratus” Концепція одягу – одяг-трансформер з можливостями адаптації. Одяг буде поширюватися на сайті з онлайн-магазином. Там же буде послуга онлайн-ательє, де можна отримати консультацію про те, як адаптувати одяг під свої потреби. В наших планах – випуск колекцій що-сезону протягом як мінімум 2 років (щоб створити можливість вибору для аудиторії і напрацювати базу знань для дизайнерів і конструкторів).