GentleBaby

Молодий український бренд елегантних костюмів преміум класу для малюків віком від 1-го року

ЩО

Gentlebaby- молодий український бренд елегантних костюмів преміум класу для малюків віком від 1-го року.
Наша місія – не лише створити якісний продукт, який допомагає зароджувати в малюків з раннього віку відчуття смаку та чоловічої гідності, але й донести думку, що народитись чоловіком – це відповідальна місія на нашій планеті.

ХТО

Ми мами хлопчиків, які цінять сімейні традиції. В пошуках елегантного одягу для своїх малюків на першу річницю дня народження, ми не знайшли українського аналога міжнародним брендам і вирішили створити власний. Адже ніхто крім нас не знає краще потреб українських маленьких чоловіків.

НАВІЩО

Ми прагнемо, щоб в костюмах від ТМ Gentlebaby хлопчики не просто мали достойний вигляд в свій перший день народження чи під час фотосесіі, але щоб через багато років костюм, збережений на пам’ять, ніс світлі спогади про дитинство.

ДЛЯ КОГО

Наші костюми призначені виключно для хлопчиків віком від 1-го року. Костюми можна одягати як і на визначні родинні свята, так і поєднувати з елементами повсякденного одягу, створюючи Smart casual стиль.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми зовсім молодий бренд, заснований влітку 2015 року. І на сьогоднішній день ми налагодили співпрацю з інтернет-магазинами, шоу-румами та іншими цікавими дитячими просторами. Приймали участь у фотосесії для дитячого журналу “MAJEUR”, у маркеті Всі.Свої.Діти, у виставці Babyexpo.
Основна наша гордість – це якісний український продукт, який є конкурентноздатним з іншими міжнародними брендами.

ІНВЕСТИЦІЇ

На початковому етапі ми вкладали власні заощадження, але враховуючи наше бачення стосовно розвитку бренду, ми розуміємо що для цього можуть бути потрібні додаткові кошти.

ПЛАНИ

В майбутньому плануємо розширити не тільки розмірний ряд продукції, але й асортимент. Але в будь-якому випадку це завжди буде якісно, стильно і бездоганно. І позиціонування бренду не лише на території України, але й на міжнародних ринках.