Про сайт

У 2013 році нам здалося, що не існує жодного сайту про нас – звичайних дівчат зі своїми проблемами, турботами, інтересами та прагненнями. Здалося, що жіночі медіа якось окремо, а наші розмови з подругами на обідній перерві чи за пляшкою вина ввечері – окремо. 

Тому ми вирішили створити новий жіночий ресурс. І в нас це вийшло без сторонніх інвестицій, лише завдяки набутому досвіду та підтримці читачок, які в нас повірили.

За сім років змінився світ, змінилися і ми. Встигли підтримати український жіночий бізнес, створивши в 2014 році каталог стартапів і започаткувавши нову рубрику The Devochki PRO. У рамках цього проєкту провели низку лекцій про бізнес – допомогли дівчатам отримати необхідні знання для розвитку своєї справи та познайомили їх між собою, створивши міцну спільноту та ґрунт для співпраці.

Зараз ми підтримуємо ідеї фемінізму та намагаємося потроху змінювати світ. Наш сайт став майданчиком для жіночого досвіду – ми зібрали безліч жіночих історій та думок. Пишаємося, що наші читачки хочуть ділитися важливим саме з нами.

The Devochki залишаються незалежним виданням. Підтримувати роботу ресурсу допомагають рекламні інтеграції – ми завжди раді створювати крутий контент для брендів, який буде цікавий нашій аудиторії.

Окрім цього, ми пропонуємо вам підтримати нас, переказавши будь-яку суму одноразово або оформити підписку на ту суму, яка буде для вас зручною. 

Якщо ви хочете розмістити в нас рекламу – до вашої уваги кіт та прайс.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/thedevochki

https://www.instagram.com/thedevochki

https://telegram.me/thedevochki

З усіх питань пишіть на thedevochki@gmail.com

Медіа-кіт для партнерів

Розміщення реклами

Команда The Devochki

Про The Devochki, The Devochki

Оксана Павленко

головна редакторка

Про The Devochki, The Devochki

Леся Мазанік

ілюстраторка та авторка

Про The Devochki, The Devochki

Катерина Кадакова

літредакторка

Про The Devochki, The Devochki

Олена Алчанова

колумнистка

Про The Devochki, The Devochki

Стелла Мельниченко

фотографка