Леся на часі. Проєкт до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

від | Лют 25, 2021 | Проєкти

Новий артпроєкт видання The Devochki та ілюстраторки Лесі Мазанік присвячений визначній культурній діячці Лесі Українці та всім сучасним українкам. Адже псевдонімом Лариси Косач «Українка» може назватися кожна з нас.

«Леся на часі» – продовження популярного проєкту “ДивоЛеся” – це спроба зобразити сучасну українку в реаліях 2021 року, коли жінки служать в армії, рятують хворих в умовах пандемії COVID-19, сідають за штурвал авіалайнерів, займаються екстремальним спортом, створюють блоги з мільйонним охопленням, роблять політичну кар’єру, займаються мистецтвом та виховують дітей. Це проєкт про жінок у час, коли вони самі можуть обирати свій шлях.

Під час створення проєкту використовувалися архівні фото Лесі Українки різних років життя.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
Аналізи заради життя: Гінекологія

Аналізи заради життя: Гінекологія

Тести допоможуть своєчасно встановити діагноз та спланувати лікування, крім того існують планові аналізи, які необхідно здавати в певний проміжок часу. Звичайно, перед та після аналізів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Моя цінність – моє хочу

«Хочу знайти себе і знову вміти бездумно закохуватися. Хочу не забувати, що пам’ять — це найважливіше, що досі мене тримає».