Як я шукала секс у Tinder

від | Лют 10, 2021 | LMillustrated, Дівчина говорить

Це не про секс або не лише про нього, це про пошук себе, нові запитання як до себе, так і до навколишнього світу, нові зустрічі, враження, розчарування і захоплення. Абсолютно суб’єктивна оцінка, виходячи з мого досвіду, вподобань і бажань.

Мені, активній, сексуальній жінці 40 років, страшенно бракувало сексу. В сім’ї з чоловіком ми живемо як сусіди в окремих кімнатах, у мене були партнери крім чоловіка і раніше, але завжди випадкові. Я не шукала з ними зустрічі, просто, скажімо так, користувалася моментом.
Цього разу я свідомо прагнула знайти партнера для сексу. Здавалося, що може бути легше?

Проте зі свого оточення я не прагнула ні з ким переходити на такий рівень стосунків. Просто на вулиці зараз не знайомляться. Згадала розповіді подруги і вирішила спробувати новий для мене спосіб знайомства – Tinder. Це додаток для знайомств, а вже для чого вам це знайомство – обираєте ви.

Порадившись із подругою, я створила профіль, додала два фото без обличчя, написала bio (короткий опис про себе), в яке я потім рази три вносила уточнення. І почався пошук. Ви лайкаєте, вас лайкають, співпадає пара – і ви можете спілкуватися. В описі про себе я натякнула на те, що одружена (згодом я це виправила і написала вже без натяків), тому шукаю легке спілкування, флірт та інтим. Звичайно, моя анкета була досить популярною – хто ж із чоловіків не хоче сексу без обов’язків?

Починалося все з листування. З кимось майже одразу переходили в телеграм, із кимось тижнями могли обмінюватись повідомленнями в додатку. План полягав у тому, щоб зустрітися на каву, поспілкуватись, а потім події розвиваються вже залежно від спільного інтересу або відсутності. Бувало, що в телеграмі ми розвивали бурхливе листування про себе, інтереси, звичайно, секс, а до зустрічі не доходило. Або відбувалася зустріч, а потенційний партнер не викликав такого інтересу під час живого спілкування.

Бувало і навпаки – одразу домовлялися про каву, і зустріч виходила цікавою з бажанням продовжити далі.
Омину опис листування і відбору, перейду одразу до найцікавішого. Отже, начебто співпали бажання та інтерес одне до одного, вирішені організаційні питання і ми десь у квартирі/готелі одні, зустрілися саме для того, щоби займатися пристрасним сексом. І от тут може бути що завгодно!

Через те, що ми пропустили елемент пізнання одне одного – поцілунки, обійми, – я зіштовхнулась із тим, що є чоловіки, які просто не вміють або не люблять цілуватися. Є такі, які вважали, що поцілунок – це і є власне прелюдія, лише поцілунок. Трапились і ті, у кого «алергія» на презерватив, як вони про це говорили, бо щойно вони бачили презерватив, то зникала ерекція.

А ще ерекція зникала через те, що вони були сильно перезбуджені, бо я неймовірно сексуальна. Взагалі питання ерекції у чоловіків дуже тонке, і, не дай Боже, їм натякнути, що щось не так. Краще мовчати і робити вигляд, що так і має бути.

Ще цікаве спостереження – ті з партнерів, які хотіли провести три-чотири години разом і питали в мене, на скільки бронювати номер, типу наскільки мене вистачить (ага, мене, не його), зазвичай займалися сексом пять–десять хвилин. І взагалі, чиста постіль, зручний номер, можна і телевізор подивитися, секс уже ж був (п’ять хвилин, ага). Про тривалість самого акту можна довго говорити, але жарт «Дощ йшов три хвилини або, як кажуть чоловіки, всю ніч» став для мене жартом номер один.

Бували партнери, які вважають, що секс обмежується проникненням пеніса в піхву. Тобто спочатку поцілунок, треба ж якось підготувати партнерку, потім проникнення і все. ВСЕ. Різноманітні пестощі ДО, а тим більше ПІСЛЯ акту – ні, ви що, «мавр зробив свою справу, мавр вільний».

Є й інша категорія партнерів, які дуже метушливі, постійно змінюють позу, просто скачуть біля тебе, щоб справити найкраще враження, ти не можеш навіть розслабитися, вже не кажу про отримати задоволення.

Вони хочуть продемонструвати всі свої вміння одразу. Такі собі павичі.
Звичайно, зустрілися мені й достойні коханці (знову ж таки, на мій смак), про яких я можу сказати, що у нас «зійшлися пазли». У нас складалось спілкування і поза ліжком. Ми потроху пізнавали одне одного, складалися певні стосунки. Поки такий формат влаштовував обох, вони тривали. Маю зізнатися, що у мене був час і натхнення зустрічатися одночасно з кількома чоловіками. Бувало, що в обід я могла в кав’ярні зустрічатися на каву з одним чоловіком, а ввечері їхала до іншого, з ким планувала займатися сексом. Звичайно, один не знав про іншого, кожен із чоловіків хотів бути одним-єдиним у моєму житті.

Не думаю, що мій досвід унікальний, – просто так сталося, що я концентровано спілкувалась із досить великою кількістю чоловіків за невеликий проміжок часу. Говорити про загальну статистику я не буду, просто маю кілька висновків:

Хороший секс – це різне поняття для кожного, виходячи зі смаку, виховання, сексуального розвитку і культури.

За зовнішністю не можливо зробити наперед висновок, який із цього чоловіка може бути партнер у сексі. Вік також не грає великої ролі. Більший член не гарантує більше задоволення, я віддаю перевагу середньостатистичним розмірам. А от сексуальне виховання і сексуальна культура мають значення.
Ми всі різні, і якщо є табу, про них треба говорити. І взагалі, говорити доведеться багато, якщо ви хочете отримати задоволення.

Як мені зізнався один чоловік – усі хочуть займатися сексом, але не всі готові ним займатися з жінкою, яка відверто про це заявляє. Ще я дізналась про різні стосунки в парах, про відкритий шлюб і київські секс-вечірки. Що до самого додатку Tinder – це хороший спосіб почати спілкування. Далі залежить від вас.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!