Чому надихають жінки, які говорять про свої поразки? Новий український подкаст «Некрихкі дівчата»

від | Гру 16, 2020 | Без категорії

У листопаді в медіапросторі з’явився новий український подкаст «Некрихкі дівчата». Це серія розмов про жіноче лідерство в ІТ. Мета проєкту — обговорити та спростувати стереотипи щодо кар’єри в ІТ за допомогою реальних історій-інтерв’ю, популяризувати просування дівчат та жінок у вітчизняній сфері інформаційних технологій.
Перші два епізоди подкасту — розмова засновниць про інструменти civic tech та власний досвід лідерства. Третій епізод — інтерв’ю Надії Омельченко, підприємиці, віцепрезидентки компанії «ІТ-Інтегратор», викладачки бізнес-школи «MIM-Київ», із Оленою Сотник, ексголовою комітету з юридичних питань та прав людини у ПАРЄ. Олена була однією з небагатьох українських народних депутаток, які працювали постійними делегатками Асамблеї. Після роботи в парламенті гостя подкасту планує присвятити себе питанню правового захисту жінок від насильства, зокрема й побутового.
У випуску:

  • Чому ІТ-бізнес дозволяє хакнути олігархію?
  • Навіщо потрібна позитивна дискримінація?
  • Чому надихають жінки, які говорять про свої поразки?

«Пропоную розглянути гендерну політику на прикладі компанії, в якій працюю – «ІТ-Інтегратор». Наша компанія створює максимально сприятливі умови для гендерної рівності та розвитку жіночого лідерства в IT. Так ми реалізуємо соціальну відповідальність і водночас отримуємо можливість залучати висококваліфікованих фахівців. Компанія застосовує єдині стандарти в системі оцінювання кандидатів, незалежно від статі. Адже дослідження підтверджують, що чим меншою є різниця у співвідношенні чоловіків і жінок у компанії, тим більш творчо та успішно діє така команда», — наголосила Надія Омельченко.
Подкаст «Некрихкі дівчата» можна прослухати на SoundCloud та в Apple Podcasts.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!