Фемінізм. The Devochki випустили власну колекцію

від | Гру 16, 2020 | FITTING ROOM, Треба брати

Сайт The Devochki презентує власну колекцію – світшот, худі та шкарпетки з написом «Фемінізм». Колекція створена лімітованим тиражем, усі товари можна придбати в нашому магазині.
«Мерч для будь-якого видання – це можливість отримати допомогу від читачів. І ми не виняток, – розповідає головна редакторка The Devochki Оксана Павленко. – Але нам хотілося зробити дійсно якісні речі, які буде приємно одягати. У процесі створення нам дуже допомогла Катерина Подольська, засновниця магазину 482 store».
Фемінізм. The Devochki випустили власну колекцію, The Devochki
Чорне худі – найзручніший одяг для зими, а якщо хочеться яскравості – є жовтий світшот – ідеальний і для прогулянок, і для довгих зимових зумів.
Фемінізм. The Devochki випустили власну колекцію, The Devochki
«На речах вишите слово «фемінізм», адже вже набридло, що в українському суспільстві це слово досі погано сприймається, – розповідає Оксана. – За допомогою нашого мерчу ми прагнемо зробити його видимим та більш звичним».
Світшоти та худі запаковані у шопери з написом The Devochki. З одного боку, це екологічне паковання, а з іншого – зручна літня торба.
Фемінізм. The Devochki випустили власну колекцію, The Devochki
Худі коштує 1600 гривень.
Світшот – 1400 гривень.
Шкарпетки – 100 гривень.

До магазину The Devochki

Фемінізм. The Devochki випустили власну колекцію, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!