Автоцивілка від АRХ – страхування на випадок COVID-19 в подарунок

від | Лип 22, 2020 | Без категорії

Автоцивілка – обов’язковий поліс для всіх автовласників в Україні, який може забезпечити не тільки захист, але і приємні бонуси. Розповідаємо, як саме.

Подбайте не тільки про своє авто, але й про здоров’я

До першого вересня кожного, хто купить страховий поліс «Автоцивілка» від ARX, застрахують за програмою страхування життя «Антивірус» у подарунок.
«Антивірус» – це поліс, що покриває ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу (зокрема викликаної COVID-19), а також ризик смерті з будь-якої причини. Виплата за ризиком госпіталізації – 10% від страхової суми.
Термін подарункового поліса «Антивірус» становитиме три місяці від моменту дати укладення договору ОСАЦВ, страхова сума – 25 тисяч гривень. Оформлення поліса «Антивірус» відбувається автоматично під час купівлі «Автоцивілки».

Зручність купівлі

«Автоцивілку» можна придбати онлайн та одразу отримати подарунок. Розраховується вартість страхування авто в кілька кліків на сайті компанії. Оплатити й отримати поліс на e-mail можна за 5-7 хвилин.
Процес простий, а під час введення номера машини автоматично підтягується основна інформація, необхідна для оформлення поліса онлайн.
Окрім того, покупцеві одразу запропонують все опції ОСАГО, яких у компанії кілька, з можливістю вибрати додаткові покриття (звичайного поліса ОСАЦВ з низки причин часто буває недостатньо).
ARX, практично єдина в Україні, застосовує сегментований підхід у розрахунку страхового платежу за ОСАЦВ. Цей підхід враховує вік автомобіля, вік власника автомобіля та інші параметри, що дозволяє клієнтам отримувати індивідуальний підхід і справедливу ціну.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...