Сестри за кров’ю

від | Лип 21, 2020 | PROMO, Проєкти

<!-- [et_pb_line_break_holder] --><style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->@media all and (max-width: 980px) { .et_pb_column { float: none !important; } p, h1, h2, h3, h4, h5, img, .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_0 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_1 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_2 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_3 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_4 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_5 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_6 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_7 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_blurb_8 .et_pb_main_blurb_image, .et_pb_pricing_tables_0 .et_pb_pricing_heading h2, .et_pb_pricing_tables_0 .et_pb_pricing_content_top, .et_pb_pricing_tables_0 .et_pb_pricing_content, .et_pb_pricing_tables_0 ul.et_pb_pricing li, .et_pb_text_align_left, .et_pb_text_align_right, .et_pb_team_member_image, .et_pb_slider_0 .et-pb-controllers{ text-align: center !important; } }<!-- [et_pb_line_break_holder] --></style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Сестри за кров’ю

Цього року наша увага прикута до лікарів. Та чи ви знали, що саме 2020-й Всесвітня організація охорони здоров’я назвала роком медсестри та акушерки – на честь 200-річчя від дня народження Флоренс Найтінгейл, яка вважається засновницею сестринської справи. Це було зроблено, щоби підвищити авторитет такої важливої роботи. Особливо зараз, коли дедалі частіше доводиться віддаватися у руки медсестер, щоби здати планові або перевірчі аналізи. Разом із «Сінево» ми знайомимося з медсестрами, які працюють у лабораторії.

Сестри за кров’ю, The Devochki

Історії медсестер із лабораторії

Три медсестри з лабораторного відділення «Сінево» розповідають про свою професію та особливості роботи. 

Сестри за кров’ю, The Devochki

Що, якщо я хочу працювати медсестрою

Які вимоги до кандидатів та як працює «Школа медсестер» — внутрішній навчальний центр «Сінево».

+

+

+

+

РОБОТА В «СІНЕВО»

Ми проти стандартних формулювань

Кар’єра в Сінево — це не можливість, а реальна і близька перспектива росту. В нашій команді працюють щасливі люди.

Сестри за кров’ю, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!