«Я зможу!». Кольє, що надихає

від | Гру 18, 2019 | Без категорії

Проект «Я Зможу!» Фонду Олени Пінчук та ювелірний бренд GUZEMA  представили спільну колекцію кольє Inspiment_chain та фотовиставку за участі менторок проекту.
«Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki
«Для менторського проекту «Я зможу!» ми створили спеціальне кольє, що надихає. Цим проектом ми зібрали всіх успішних жінок, які будуть допомагати кожному, хто на початку свого шляху, на початку своєї кар’єри. Це кольє – символ підтримки, символ надії і символ віри перш за все. Кожна з нас особлива і здатна абсолютно на усе», – розповідає Валерія Гузема.
«Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki
До фото-проекту долучились: Олена Пінчук, Валерія Гузема, Світлана Бевза, Олена Борисова, Слава Фролова, Алла Клименко, Яніна Соколова, Альона-Альона, Ярослава Гресь, Соня Забуга, Олена Кондратюк, Аліна Шатернікова, Валерія Бородіна, Олена Гудкова, Зоя Литвин, Уляна Пчолкіна.
«Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki «Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki «Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki «Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki «Я зможу!». Кольє, що надихає, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!