Ми з однієї зграї. Alyona Alyona, Alina Pash та СТАСІК закликають обирати безпородних тварин

від | Гру 15, 2019 | Без категорії

Alyona Alyona, Alina Pash та СТАСІК знялися у соціальній рекламі про адопцію безпритульних тварин. Ролик DOG_MA покликаний зламати стереотипи про важливість породи й умовної краси.

 
“Нам інколи важко не зважати на моду. На жаль, такі тренди стосуються і домашніх тварин. Після чергового блокбастеру за їхньою участю відбувається вибух попиту на ту чи іншу породу, – каже режисерка відео Тася Плєшивцева, яка зняла ролик разом із DOP Ангелом Ангеловим. – Усе найцікавіше в культурі відбувається на вулиці. І найкращий хіп-хоп — це любов. Якщо ти любиш вулицю, вибери собі друга там!”

Тася Плєшивцева


“Давайте будемо чесними з собою у тому, навіщо нам тварина. Якщо людина шукає собі не іграшку із завданими параметрами, а друга і співмешканця, з яким хочеться зігрівати один одного та веселитися досхочу, — її тварина вже чекає у притулку”, – каже співачка Анастасія Шевченко (СТАСІК).

За даними Washington Post, Україна входить до топ-10 країн світу з найбільшою кількістю тварин, зокрема, безпритульних. Нині у притулках та на вулиці на свою родину чекають тисячі собак і котів.

“Чому варто брати тварину з притулку? Щоб розділити з ним/нею дім і любов. Шейринг – то така файна справа, вона, без сумніву, лікує обидві сторони”, – коментує свою позицію Alina Pash.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!