Svidomo Made: маркет етичних українських брендів та великий лекторій

від | Лис 28, 2019 | Без категорії

Svidomo Made перший із заходів Made in Ukraine, присвячених сталому розвитку бізнесу і відповідальному споживанню.
У вихідні, 30 листопада та 1 грудня, на Svidomo Made в Києві зберуться активісти екологічного споживання та засновники sustainable-ініціативи. Квитки на захід можна купити онлайн за посиланням або сплатити за вхід на місці в день проведення.

Для наших читачок маємо промокод thedevochki, який надає 30% знижку та діє до 29 листопада.

На Svidomo Made запрошено 20 свідомих виробників, які рухаються назустріч 17 цілям сталого розвитку, проголошеним ООН, а отже, зберігають ресурси для майбутніх поколінь. Гості зможуть купити екотовари для дому, органічну косметику та безпечну побутову хімію, одяг і взуття, вироблені з дотриманням sustainable-вимог, та аксесуари з перероблених матеріалів.

Розклад лекцій:

Субота, 30 листопада
12:00 – 13:00 – Презентація проекту.
13:10 – 14:00 – Відмова від поліетиленових пакетів як важливий крок до екорозвитку України.
Модератор: Мирослава Ульяніна, телеведуча, мотиваційна спікерка, консультантка з харчування.
Спікери: Сергій Волков, голова ГО «Друге життя», координатор ISWA Young Professionals Group – Ukraine; Ольга Сухопара, співзасновниця Rethink; Олеся Вершигора, засновниця бренда Avoska.
14:10 – 15:40 – Як створити екологічний гардероб, обирати свідомі бренди і сказати «ні» хутру?
Спікери: Анна Понікарчук, співзасновниця магазину екотоварів Ozero; Марія Маслій, засновниця бренда Marsala, співзасновниця Sustainable Fashion Pad; Павло Вишебаба, голова ГО “Єдина Планета”, координатор кампанії “ХутроOFF”.

16:00 – 16:50 – Чому обирати локальне і сезонне – це екологічно?
Спікер: Маріанна Бойко, перша практична українська та україномовна екоблогерка, лекторка зі свідомого споживання, власниця бренда багаторазових торб Act Green, авторка проєкту «104 дні без поліетилену».
17:00 – 17:50 – Як група з продажу своїх речей, сервіс оренди суконь та каршерінг стали найбільш екологічними бізнесами країни.
Модератор: Ольга Котрус, письменниця, авторка книг «Город, который меня съел» та «Назад навстречу».
Спікери: Юлія Шмакова, головна редакторка фейсбук-спільноти розумного споживання “Шо-та у Ашота”; Ольга Мирцало, засновниця фейбук-спільноти «Київ дружній до батьків і малюків»; Каріна Мусточка, CRO Getmancar.
18:00 – 19:00 – Хто має відповідати за прибирання Карпат?
Модератор: Лала Тарапакіна, мандрівниця, тревел-журналістка.
Спікери: Іван Шкіндюк, голова Верховинської районної ради; Яна Ростем, бренд-менеджерка клубу туристів “Кулуар”; Вікторія Константинова, маркетинг-директорка GlobalLogic Ukraine.
Неділя, 1 грудня

12:00 – 12:50 – «Битва за упаковку!» – Як українські підприємці впроваджують на виробництві екологічне пакування і хто їм у цьому заважає.
Модератор: Юлія Савостіна, голова громадської спілки Made in Ukraine.
Спікери: Олексій Вереникін, засновник Delamark; Віталія Лясота, засновниця Natureal; Євгенія Гаврилко, бренд-менторка Eat easy.

13:00 – 14:00 – Як врятувати Україну від сміття?
Спікер: Євгенія Аратовська, засновниця ГО «Україна БЕЗ сміття».
14:10 – 15:00 – Як не потрапити в рабство? Правда про роботу за кордоном.
Модератор: Ольга Стрельцова, представниця Агентства ООН із питань міграції.
Спікери: Ірина Суслова, народна депутатка України, радниця голови парламентського Комітету з питань прав людини; Оксана Шлюсар, консультантка національної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів; Наталія Заікіна, керівниця правозахисної ГО «Егіда-Запоріжжя»; Оксана Устинова, керівниця Благодійного фонду «Ксена».
15:10 – 16:00 – Битва виробників: що менше шкодить довкіллю – використання натуральної чи екошкіри?
Модератор: Марина Горобей, стилістка, експертка у галузі екологічної безпеки та свідомого споживання.
Спікери: Аліна Очеретяна (Качоровська), співвласниця та СЕО Kachorovska; Володимир Нечипорук, генеральний продюсер UFW; Дар’я Марусик, голова департаменту комунікацій UFW, керівниця проекту BE SUSTAINABLE!
16:10 – 17:00 – Креативні індустрії як найекологічніший шлях розвитку економіки.
Спікер: Олександр Бабій, консультант із розробки і реалізації програм та донорської координації, Офіс розвитку малого і середнього підприємництва.
17:10-18:00 – Апсайклінг – тренд або звичка твоєї бабусі?
Модератор: Лада Полтавська, авторка telegram-каналу My Eco Routine, консультантка зі сталого розвитку, активістка всесвітнього руху Fashion Revolution.
Спікери: Ксенія Шнайдер, засновниця бренду Ksenia Schnaider; Дарина Антоненко, засновниця бренду RE:ban; Лєра Непеіна, проектна менеджерка Благодійного магазину «Ласка».
 
30 листопада та 1 грудня,
Fedoriv Hub (вулиця Велика Васильківська, 5, ARENA CITY, 5 поверх)
Час роботи: 11:00 – 20:00
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!