TEDxKyivWomen 2019: Сміливі та виняткові!

від | Лис 27, 2019 | Без категорії

Вони не бояться викликів. Вони не зупиняються після невдач. Вони часто діють не завдяки, а всупереч. Вони – сміливі та виняткові натхненниці й натхненники. Вони – це кожна із нас!
В суботу, 7 грудня, в Києві пройде TEDxKyivWomen 2019 – це виступи українських спікерок та трансляція цьогорічної глобальної конференції TEDWomen. Серед українок на сцену вийдуть:

Оля Макар – координаторка руху «Молодь за мир» в Україні.
Ольга більше десяти років допомагає безпритульним. Навіть у такій справі, як допомога безпритульним, вистачає стереотипів. Наприклад, що допомагати бідним ─ суто жіноча справа, і чоловікам тут не місце. Або що чоловіки не можуть просити про допомогу чи виглядати слабкими. Якось бездомна, почувши, що Ольга збирається одружитися запитала: «То ти більше не будеш до нас приходити?», ─ у цій фразі цілий букет традиційних уявлень про ролі жінок та чоловіків, та про сімейне життя.

Свою мрію Ольга описує так: «Я хочу, щоб у кожної людини був серед друзів хтось відкинутий суспільством, хто нічого не може дати натомість. Тоді ми всі станемо більш радісними!»

Марина Хромих – громадська діячка та учасниця ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”.
Вона розбудовує згуртованість в суспільстві та бореться з байдужістю щодо суспільно значимих питань. Марина з тих, хто вміє щиро й відкрито визнавати свої помилки та не соромиться ділитися про це з іншими. Своєю суперсилою спікерка вважає вміння надихати та об’єднувати людей, а також допомагати їм шукати власні суперздібності.
Імена інших спікерок шукайте на сторінці події.

Дата: 7 грудня 2019
Час: 11:00 一 18:30
Локація: Fedoriv Hub (Київ, вул. Велика Васильківська, 5)
Квитки у продажу тут bit.ly/34CdhED.
TEDxWomen — подія, що організовується локальними TEDx-командами за ліцензією TED. Як і TEDWomen, така конференція заохочує до поширення дискурсу гендерної рівності та сили дівчат та жінок. Подію у форматі TEDxWomen не можна провести будь-коли — вона має відбуватися у період проведення офіційної конференції TEDWomen і тривати щонайбільше цілий день.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!