Футболки "для родинного застілля"

від | Кві 25, 2019 | Без категорії

За кілька днів почнеться сезон сімейних святкувань у широкому родинному колі, а отже, сезон безкультурних запитань до дівчат, які ще незаміжні або заміжні і ще без дітей, або “ще гірше” – незаміжні, без дітей та активно займаються розбудовою власної кар’єри.

Саме для таких ситуацій, із метою боротьби з проявами побутових гендерних стереотипів, команда Royenko Marketing Agency створила серію футболок із гумористичними принтами та закликом носити футболки, а не ярлики.
Флагманами колекції стали футболки з написами: “А часікі-то тікають…”, “Маєш бізнес, а хто готує їсти?”, “Нахіба тобі работать, ти же дєвочка!”, “Така красіва, шкода шо розумна!”

«Кожна з нас чула на свою адресу ці стереотипи-запитання безодню кількість разів. Зокрема, від найближчих людей. Знаєте, просто накипіло. Але замість довгих просвітницьких розмов ми вирішили довести все до абсурду і вдарити гумором по стереотипах», – коментує Ольга Роєнко, СЕО Royenko Marketing Agency.

Креативний проект “носи_футболку_не_ярлик” — фіналіст всеукраїнського конкурсу дизайну від компанії “Всі.Свої” та благодійного фонду AIDS.UA Олени Пінчук, спрямованого на боротьбу з гендерними стереотипами.
Команда агенції не здобула перемогу, але під час голосування проекту отримала сотні голосів підтримки, тому вирішила реалізувати проект самостійно під брендом Re4i by Royenko Marketing Agency.

Уже на етапі передзамовлення агенція отримала близько 100 заявок на придбання футболок. Наразі вся колекція виготовлена та доступна для продажу.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!