Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»

від | Кві 18, 2019 | Новини

Французька Весна розквітла у магазині Всі. Свої | Дім та Декор: 16 квітня відбулося відкриття міжнародного французько-українського проекту «Свої вітрини. Кольори України», який відроджує українські традиції у вітринах.
Проект, запущений у рамках фестивалю «Французька Весна в Україні», є результатом колаборації всесвітньо відомої французької декораторки Ізабель Даерон та знаної української художниці Дарії Альошкіної, що працює в техніці витинанки. Джерелом натхнення для створення нових вітрин магазину стало розмаїття відтінків української землі та барви природних матеріалів.

Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki

Ізабель Даерон


Ізабель Даерон – всесвітньо відома експертка у сфері дизайну. Серед клієнтів її студії – Центр Жоржа Помпіду, паризькі та токійські буктіки Hermès, французькі філії мережі Leroy Merlin, Orange, Suez environment, Lesieur та інші. У Києві Ізабель Даерон вперше працювала з вітринами українського магазину, де її мета була підкреслили український автентичний код.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki

Дарія Альошкіна


Дарія Альошкіна – відома художниця і скульпторка, яка багато років відроджує давнє українське паперове мистецтво витинанки і трансформує його в сучасному контексті. Масштабні паперові інсталяції з філігранною обробкою стали головною відмінністю стилю Дарії.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The DevochkiФранцузька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki
«Проект має важливу місію – культурне взаємопроникнення традиційного українського мистецтва та сучасного європейського дизайну. Популяризуючи український культурний код як джерело натхнення для креативних індустрій, він створює нові можливості для культурного обміну та комерційного співробітництва між Україною і Францією.
Це знакова подія для українських брендів, і, звісно ж, неабиякий подарунок для киян та прикраса міста –  Хрещатик такого ще не бачив», – розповідає кураторка проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki
«Нам дуже приємно так елегантно, вишукано та несподівано розширювати формат Французької Весни. Адже окрім традиційних кіно, театру, музики, ми знайомимо шанувальників фестивалю з новим видом мистецтва та французької культури – мистецтвом декорування вітрин. І ще приємніше, що на цей проект Ізабель Даерон надихнула саме українська традиція, кольори української землі, ремесла та дизайн», – говорить Селін Метель, виконавча директорка Французького інституту в Україні.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої», The Devochki
Побачити нові арт-вітрини магазину Всі. Свої | Дім та Декор можна на Хрещатику, 34.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!