U-R-SO сделали линейку судьбоносных трусов

від | Лют 27, 2019 | FITTING ROOM

Киевская марка купальников и нижнего белья U-R-SO (You are so…) сделала новую коллекцию трусов для всех знаков зодиака от команды художников WE BAD.
U-R-SO сделали линейку судьбоносных трусов , The Devochki
“Эта коллекция про то, что не стоит относиться ко всему слишком серьезно. И в первую очередь к себе. Каждая фигура — идеальная, каждая девушка особенная, и каждый астрологический прогноз сбудется, только если этого захотеть”.
U-R-SO сделали линейку судьбоносных трусов , The Devochki
Первые трусы из линейки посвящены знаку Рыбы. Полная коллекция ZODIAC PANTIES всеми двенадцатью астрологическими знаками появится в продаже в ближайшее время.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!