Большой сольный концерт YUKO в Зеленом театре

від | Лют 27, 2019 | Без категорії

YUKO покажут Киеву свой новый альбом «DURA?» 25 мая в Зеленом театре.
YUKO – это два музыканта: фольклористка Юлия Юрина и мультиинструменталист Стас Королев. Группа выделяется своей самобытностью: большая часть их песен создана с использованием аутентичных фольклорных текстов, остающихся актуальными и сегодня.
«DURA?» — концептуальный альбом, в котором все песни связаны единым сюжетом о противостоянии девушки консервативному обществу, история, которую YUKO расскажут 25 мая в «Зеленом театре».
Билеты.
Мероприятие в Facebook.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!