Для тих, хто запізнився: Найкращі арт-фільми року знову на великому екрані

від | Гру 20, 2018 | Без категорії

З 27 грудня до 23 січня у столичному кінотеатрі «Жовтень» пройдуть покази проекту «Найкращі арт-фільми року», в рамках яких глядачі зможуть ще раз оцінити найгучніші релізи року від Arthouse Traffic. На великому екрані знову покажуть фільми-призери Берлінського та Каннського кінофестивалів, а також глядацькі хіти.

 
Добірка включає фільми, які стали подією для глядачів усього світу. На екрани повертається лауреат чотирьох премій Європейської кіноакадемії (у тому числі і за найкращий фільм року) – мелодрама «Холодна війна» Павла Павліковського, один із головних претендентів на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

 
Також на великому екрані можна буде знову побачити драму «На межі» Фатіха Акіна, відзначену за найкращу жіночу роль на Каннському кінофестивалі.
Серед «Найкращих арт-фільмів року» і хіти прокату – «Дім, який побудував Джек» Ларса фон Трієра, «Літо» Кирила Серебреннікова та «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса.
На глядачів чекають два фільми з одним із найкращих акторів нашого часу – Хоакіном Феніксом: в рамках програми буде показаний трилер Лінн Ремсі «Тебе ніколи тут не було» та трагікомедія «Не хвилюйся, він далеко не піде» Ґаса Ван Сента.

 
Повернуться на екрани і три українські фільми: сатирична драма «Донбас» Сергія Лозниці, яка стала головною перемогою фестивального українського кіно в цьому році; гостросоціальна комедія «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та трагікомедія спільного виробництва України, Франції та Ісландії «Гірська жінка: на війні», яка нещодавно зацікавила Джоді Фостер – актриса планує зняти рімейк і зіграти в ньому головну роль.
Добірку найкращих арт-фільмів року на великому екрані можна побачити у київському кінотеатрі «Жовтень» вже з 27 грудня. Покази проходять мовою оригіналу з субтитрами, а також в українській озвучці.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!