Відверта Kateryna

від | Гру 18, 2018 | Без категорії

Відверте та чуттєве ілюстроване видання Kateryna Тараса Шевченка буде у продажу з 22 грудня.
Ідея створення видання Kateryna з’явилася в Анни Копилової, арт-директорки видавництва «Основи»: «Ця книжка – витвір мистецтва. Понад 3 роки я шукала художника, який міг би втілити творчий задум. Колі це справді вдалося. Сподіваюся, що нові ілюстрації відкриють читачам Шевченка, який вмів писати про любов, про жінок, а не лише був борцем за долю України».

Створювати неканонічні ілюстрації до класичного тексту Тараса Шевченка запросили Миколу Толмачова. У 20 років він виграв грант на навчання у найкращому художньому виші Франції, його картини є в експозиції галереї Da-End у Парижі, про нього пишуть світові видання від Vogue до Playboy, а цього року Микола повернувся у Київ. Його авторський стиль сповнений меланхолії та романтизму, кожна картина приховує символи й інтертексти.

Усі картини для видання Kateryna виконані аквареллю. Художник зізнався, що робота з текстом Шевченка була викликом: «Я довго шукав потрібні образи. Треба було провести велику роботу, щоб очистити своє
візуальне сприйняття. Треба забути образ Шевченка, щоб близько підпустити його текст. Я намагався мислити так, що є конкретний твір, який має викликати образи, при цьому автор був для мене абстрактним».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!