Тильда Суинтон и ее соленые щенки

від | Жов 27, 2018 | Без категорії

Тильда Суинтон резвится на залитом солнцем шотландском побережье со спрингер-спаниелями в соленых брызгах океана под оперную партию. Шестиминутное видео на арию в исполнении американского певца Энтони Рота Костанцо на композицию Геогра Фридриха Генделя актриса сняла совместно со своим партнером Сандро Коппом. Оба остались за кадром, отдав щенкам и их забавам в такт музыки главную роль.
Музыкальный режиссерский дебют Суинтон станет частью арт-мультимедийного проекта Glass Handel Project, который в течение двух ночей с 26 ноября пройдет в церкви Святого Иоанна Богослова в Нью-Йорке. Представление включает выступление Костанцо и балет от танцора Дэвида Халлберга; наряды для перформенса создает дизайнер Раф Саймонс со специальной коллекцией Calvin Klein. Живая живопись будет представлена Джорджем Кондо.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...