«Дівчатам слово…»: В Україні видали книгу Маїм Бялік

від | Жов 19, 2018 | Фемінізм, Читати

Зірка ситкому «Теорія великого вибуху», докторка філософії з нейробіології Маїм Бялік написала книжку для дівчаток про дорослішання “Girling up. How to Be Strong, Smart and Spectacular” .

У вересні видавництво «Основи» спільно з ЛакіБукс видали український переклад книжки. Усі примірники книг безкоштовно передадуть у бібліотеки України.

«Коли дізналися про книжку від Маїм Бялік, зрозуміли, що це унікальна знахідка. Це науково-популярна книжка про теми, які турбують кожну дівчинку, написана доступним текстом, із гумором і дуже особисто. Тут і про гормони, і про те, як функціонує наш мозок, і про те, як соціум впливає на кожну особистість. Ця книга розповідає, як дівчатам у сучасному світі долати труднощі та не втрачати себе», – коментує видання Коренко Єлізавета, координатор проекту ЛакіБукс.


У книзі є і традиційні для жанру «дівочої енциклопедії» розділи про емоції та почуття, і роздуми авторки про життя після випускного, освіту, кар’єру, депресію, релігію чи благодійність. Все це доповнюється жартами та реальними історіями з життя Маїм Бялік.

Це видання є благодійним проектом – у жовтні книги подарують бібліотекам у Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.


У травні 2018 Маїм Бялік видала книжку для хлопців-підлітків “Boying Up: How to Be Brave, Bold and Brilliant”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...