Новый кампейн GRIE: Саквояж на Бессарабке

від | Чер 15, 2018 | FITTING ROOM, Новини

Украинский бренд GRIE создает сумки-саквояж – мужские, женские, деловые, дорожные и даже вечерние.

В феврале 2018 года GRIE bags дебютировали на Ukrainian Fashion Week в коллаборации с брендом the COAT by Katya Silchenko.

 

Для съемки нового кампейна основатель бренда Алиса Гришаева пригласила модель Олимпию Вайтмусташ. Локацией для фотосессии был выбран Бессарабский рынок, как один из неотъемлемых символов столицы:

«Я давно вынашивала идею съемки именно на Бессарабском. С детства меня впечатляли пестрые аккуратные ряды фруктов под высокими сводами в самом сердце Киева. Работая над саквояжами GRIE, я стала думать о фотосессии на этой локации. Мне виделась длинноволосая и светловолосая модель, обязательно в деловом брючном костюме и с классическим саквояжем GRIE Midi. Когда мы решили делать съемку с Олимпией, сомнений не возникало – пришло время воплотить эту идею», – комментирует дизайнер.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...