В августе в Киеве откроется H&M и H&M HOME

від | Чер 12, 2018 | Без категорії

Один из самых крупных в мире модных ритейлеров откроет двери своего магазина в Lavina Mall. Первый в Украине магазин займет площадь 2 900 квадратных метров и предложит коллекции модной одежды, а также товары для дома H&M HOME.

«Мы счастливы наконец-то открыть в Украине наш первый магазин! Это большая честь для нас – привезти стиль и сознательный шопинг в Киев, и вдохновлять поклонников моды на самовыражение», — говорит Доминик Фантачино, Генеральный директор H&M в Украине. И добавляет: «Также мы очень гордимся новыми сотрудниками! Нам удалось собрать идеальную команду для украинского рынка».

Открытие запланировано на август.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!