Как прошел Ретро Круиз в Киеве

від | Тра 15, 2018 | Без категорії

В субботу прошел Ретро Круиз – день когда сотни киевлян встречаются, чтобы вместе отправиться в прошлое.

День начался с ретро-завтрака в Канапка Баре на Андреевском спуске, продолжился велопарадом. а закончился фестивалем на территории музея Выдающихся Деятелей Украинской Культуры.

В старинном дворике на Саксаганского 97, ведь день звучал джаз, в зелени пестрели пледы для пикников, пары танцевали свинг и фокстрот. Сотни горожан с образах начала ХХ века участвовали в розыгрыше нового велосипеда, конкурсах лучших образов, смотрели кино под открытым небом, слушали лекции об истории моды, посещали экскурсии в дома-музеи Леси Украинки, Старицкого и Лысенка и перевоплощались в «Лаборатории Мод» в образы разных эпох.

А еще провели благотворительный аукцион антиквариата, все деньги с которого пошли на помощь детям Украины проекта LifeChanger FSU.

.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...