Кліп квітня: Аліна Паш – бітанґа-хуліганка із Закарпаття

від | Кві 17, 2018 | Дивитися

Несподіваний жіночий реп та яскравий віжуал подарувала нам співачка Alina Pash у своєму дебютному кліпі Bitanga.
“Бітанґа – означає хуліган. Ще кажуть – шибеник. Непосидюча дитина, за чиїми витівками неможливо встигнути”, – пояснює авторка.
«Так мене називав мій дідусь, – говорить Alina Pash. – Мені намагалися нав’язати образ принцеси, але я – інша. Пацанка із зразкової сім’ї. Пам’ятаю, як дідусь злився: я крала гарбуза з сусідніх полів, щоб робити опудала, а він кричав: Бітанґо! Мамку ти солодку!».

«З самого дитинства я “робінгудила”. Я Арія Старк з Закарпаття, трясця твоїй матері!»

Неймовірні капелюхи стиліст Валерій Топал створював просто на голові Аліни з підручних матеріалів: штанів, кофт, шматків тканин і, звичайно, квітів. У кожному кадрі – квіти з різних куточків Закарпаття (всього близько 40 видів).
Саунд-продюсером дебютного відео Аліни виступив Сурен Томасян, який раніше співпрацював з Іваном Дорном. Аліна Паш відома тим, що у 2015 році брала участь в шоу “Х-фактор. Сезон 6”.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!