Незручні запитання феміністкам

від | Бер 8, 2018 | Без категорії

Із нагоди Міжнародного жіночого дня канал “Кліше” випустив ролик “Феміністки та феміністи відповідають на незручні запитання”.


 

У ньому дев’ятеро феміністок та феміністів розповідають про своє ставлення до «свята», декриміналізації секс-бізнесу, про феміністський секс та гендерні квоти в парламенті.

Youtube-канал “Кліше” – новий соціальний проект, покликаний розвінчати стереотипи щодо різних груп населення та збільшити кількість якісного українського контенту в соцмережах.

Першим випуском каналу став ролик “Переселенці відповідають на незручні запитання”, який за кілька днів зібрав понад 1500 переглядів. Невдовзі будуть опубліковані випуски про євреїв та людей, які живуть із наркозалежністю.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!