Atlantic Wiz: Все целуются!

від | Лют 20, 2018 | Без категорії

Молодая группа из Киева Atlantic Wizz показала свой первый клип Love Sensation, две трети которого состоят из откровенных поцелуев. Большинство участников впервые увидели друг друга за три минуты до начала съемок.

Клип создавали в пяти локациях — в метро, на студии, на крыше сырецкой новостройки, на парковке одного из столичных гипермаркетов и в оранжерее киевского ботанического сада. Режиссером видео стал Артем Григорян — клипмейкер, известный своими работами с ТНМК, Бамбинтон, Latexfauna и MONATIK.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!