Born in Ukraine: Нова колекція KOVAL

від | Лют 5, 2018 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд ювелірних прикрас KOVAL презентує нову колекцію Born in Ukraine. Вона стала логічним продовженням першої колекції Toch’ena, де вже поєднувались сучасна форма прикрас та символіка української культури.

Born in Ukraine: Нова колекція KOVAL, The Devochki

Основою колекції стала форма колосків пшениці, уособлення української природи, постійного циклу зростання, незалежно від зміни часів. Дещо більше бетону та все, як колись. Золото колосків у сучасному місті.

«Вже не вперше KOVAL радує і чоловічу аудиторію – мінімалістичні унісекс-брошки знову посіли місце улюблених аксесуарів», – зізнається дизайнер бренда Наталія Коваль.

Born in Ukraine: Нова колекція KOVAL, The Devochki

Прихильники впізнають притаманну бренду лаконічність та геометричність прикрас, що тільки підсилює ніжність природних форм. Серед уже класичних для бренда довгих кольє та асиметричних сережок у колекції Born in Ukraine з’явились браслети.

Дізнатися більше про колекцію можна на сторінках в інстаграмі та фейсбуку. Приміряти та придбати – в майстерні KOVAL у Києві (вул. Рейтарська, 7).

Born in Ukraine: Нова колекція KOVAL, The Devochki

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!