Любовь и апокалипсис

від | Січ 12, 2018 | Без категорії

Клип Джека Уайта Connected by Love мог бы стать саундтреком к фильму “Меланхолия” Ларса фон Триера – сюжет о конце света и о любви мира у них почти одинаковый.

На планету Земля несется космический объект – огненный шар, который уже больше месяца виден в небе и днем и ночью. И перед лицом неминуемой гибели единственное, что нас связывает – это любовь.

Первый сингл 42-летнего музыканта за последние три года войдет в альбом Boarding House Reach. Сначала Уайт хотел назвать трек Infected by Love (“Заражены любовью”), а потом подумал и сменил название на “Связаны любовью”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!