Moby без политики

від | Гру 14, 2017 | Дивитися

Для записи трека и клипа на песню Like A Motherless Child британский музыкант Moby позвал вокалистку Ракель Родригес из Лос-Анджелеса. Этот сингл возглавит альбом Everything Was Beautiful, And Nothing Hurt, который Moby выпускает 2 марта 2018 года.

«Я возвращаюсь к судьбе человечества», – говорит Моби о своем решении оставить политику вне альбома. «Потому что основной вопрос: кто мы, как вид, и почему мы принимаем так много вопиюще ужасных решений? Панк-рокер во мне хочет наорать на человечество как вид и сказать: «Хватит делать плохой выбор», но другая часть меня, стремящаяся к просветлению, просто пытается понять и сочувствовать».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!