GROW UA: Конференція для малого та середнього бізнесу України

від | Лис 17, 2017 | The Devochki PRO

Зараз український бізнес має два шляхи: навчатися та зростати або помирати у м’ясорубці ринку. Проект У пошуках Made in Ukraine впевнений, що шлях МСБ – це шлях розвитку, тому запрошує на навчальну конференцію для підприємців малого та середнього бізнесу України GROW UA.

Команда проекту “У пошуках Made in Ukraine” вже п’ять років працює разом з підприємцями і для них – і нарешті вирішила зібрати МСБ в одному місці для навчання, натхнення та нетворкінгу.

План такий: найкращі, відібрані з десятків експертів спікери, які навчатимуть цілий день в секції «Практичні питання», надихаючі кейси та інсайти від успішних топ-менеджерів та громадських діячів в секції «Натхнення». А ввечері – спілкування, ділові контакти та знайомства з підприємцями з усієї України. Все це – Головна конференція для малого та середнього бізнесу в Україні Grow UA 21 листопада 2017 року.

Чому кожен представник МСБ маєте бути на ній?
Тому що 90% українських підприємців спочатку відкривають свій та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Необхідно нарешті почати навчатися, щоб отримати відповіді на свої запитання.

В програмі:

· Валерій Пекар (ГО Нова Країна): Світ у 2030 році: до чого готуватися нам і нашим дітям?
· Мар’яна Каганяк (Офіс з просування експорту): Абетка експортера. Що потрібно знати, щоб розпочати експортувати свою продукцію?
· Тетяна Петруха (бізнес тренер, тренер мережі 5* готелів InterContinental Hotels Group, сертифікований тренер SQL (Service Quality Insitute), фахівець з побудови сервісу): Скільки коштує сервіс, який продає?
· Наталя Ємченко (корпорація СКМ): Місія. Бачення. Цінності компанії
· Лєра Бородіна (Oh My Look!, G.Bar, SO DODO): Як наші помилки стали нашими перевагами зараз?
· Ольга Руднєва (фонд АнтиСНІД): Як бізнес може врятувати світ. Ефективна благодійність
· Андрій Длігач (Advanter Group): Lowcost marketing: на що витрачати в першу чергу, якщо грошей – немає?
· Вадим Мєдвєдєв (Fashion Hub Ukraine): Час змінити картинку – роздріб та мерчандайзинг
· Сергій Венгер, Віталій Ткаченко (Консалтингова компанія WTF): Як створити міцний бренд та перемогти велику корпорацію
· Олександр Крамаренко (Деньги): 2018 для бізнесу: несподіванки, втрати, шанси, можливості
· та інші експерти своєї справи
Детальна програма конференції доступна за посиланням.

GROW UA – це концентрований досвід успішних підприємців для того, щоб бізнес пережив кризу росту та отримав поштовх для подальшого розвитку.

Квитки на конференцію.

Дата проведення – 21 листопада 2017 року, КВЦ Парковий.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!