Що готує Різдвяний Кураж Базар

від | Лис 16, 2017 | Без категорії

9-10 грудня готуйтеся купувати подарунки і старовинні ялинкові прикраси, пити глінтвейн, вибирати ялинку і кататися на собачих упряжках. Це остання барахолка в цьому році — Різдвяний Кураж Базар.

На Різдвяному Кураж Базарі буде багато можливостей для святкового шопінгу: колекційні ялинкові іграшки, старовинні і сучасні новорічні листівки, свічки і різдвяні вінки, дискоболи, ялинковий базар з деревами в діжках і багато товарів «на подарунок».

Якщо пощастить і випаде сніг, можна буде покататися на упряжках хаскі і маламутов. Їздові собаки кататимуть дорослих і дітей. А якщо снігу не буде, з ними можна буде просто сфотографуватися

Banana Wedding одружуватимуть за 15 хвилин, а Good Santa і Bad Santa створюватимуть різдвяний настрій і позиватимуть для ваших інстаграмів. У суботу ближче до вечора почнеться Кураж Christmas Party by Hangover — будемо святкувати, пити благодійні коктейлі і танцювати під діджей-сети до другої ночі.

А ще на цій барахолці здійсняться мрії ста дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю та дітей-сиріт. Good Santa разом з командою Кураж Базару вручать малюкам подарунки, які куплять на пожертви небайдужих людей. Уже зібрано понад 100 тисяч гривень, залишилося ще 88 555 гривень. Щоб приєднатися до акції, потрібно перейти за посиланням і перевести, скільки не шкода.

Тому що кожні 20, 50, 100, 500 — це частина тієї великої суми, яка зробить цих дітей набагато щасливішим.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!