Том Йорк с авоськами в лифтах вашего города

від | Вер 12, 2017 | Дивитися, Слухати

Том Йорк с двумя пакетами в руках, зажимающийся в углу в лифте – это все, что вам нужно видеть этим вечером. Не хватает только логитипа Сильпо или Фора.
Трек Lift был записан Radiohead еще во времена OK Computer. По случаю 20-летнего юбилея, наверное, самого популярного из альбомов группы, выходит его переиздание OKNOTOK. Клипу в лифте предшествовал релиз двух ранее неизданных композиций I Promise и Man of War.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!