Платья, шорты, юбки, топы: Lalkarka by Loyanich Resort'17

від | Лип 10, 2017 | FITTING ROOM, Новини

Украинский бренд Lalkarka by Loyanich представил новую капсульную коллекцию Resort’17

Летняя капсула посвящена прогулкам любимыми улицами города и просторными парками, пикникам и путешествиям, пионам и розам. Брючный костюм из итальянского льна, элегантные платья и ультрамодные топы – все для комфортного и стильного лета в городе.

Как всегда, широко представлена линия из универсального, стильного и удобного денима: шорты, юбки и платья. Не обошлась коллекция и без базовых оверсайз футболок. Их можно легко комбинировать с любыми вещами гардероба.


 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!