Вистава-променад ZOO від Дикого театру

від | Чер 9, 2017 | Без категорії

«Дикий театр» представить свою версію відомої американської п’єси Едварда Олбі – «Що трапилось у зоопарку». Глядачів просять взувати зручне взуття і бути готовими до сюрпризів. Вікове обмеження 14 років
Вистава «ZOO» вперше в Україні буде зіграна у справжньому зоопарку, і крім драматичної канви, буде включати і екскурсію по найстарішому зоологічному парку.
Кількість глядачів, що можуть побачити виставу – всього 20.

Щодня ми зустрічаємо сотні людей: у ділових костюмах і у джинсах, щасливих і нещасних, поспішаючих і розгулюючи по волі, сумних і веселих, заклопотаних і безтурботних. Сотні очей зустрічаються з нашими – і зникають у натовпі. У великому місті не заведено вітатися з кожним, у великому місті не заведено цікавитися справами незнайомих людей, у великому місті потрібно бути обережним і байдужим. А уявіть, якби ви потрапили у дикий світ, що живе виключно за тваринними правилами?

Вистава-променад «ZOO» — це подорож людини у світ тварин, щоб зрозуміти себе. Побачити, наскільки ти людина, і наскільки ти зможеш залишатися нею, коли потрапиш у критичні обставини.


«Ми хочемо перевірити людей – не людяність. Уявіть, якби ви потрапили у дикий світ, що живе виключно за тваринними правилами? Як би ви себе вели? Чи залишились би інтелігентами, вихованими та чемними? Велике місто, у якому ми живемо – часто схоже на джунглі. І для нас важливо нагадати людям, що вони люди» – розповідає продюсер проекту Ярослава Кравченко.

Режисерка: Євгенія Відіщева, Автор ідеї: Ірина Шлепніна, Актори: Сергій Журавльов, Олександр Комаренко, Ельвін Рзаєв, Олексій Титаренко, Продюсер: Ярослава Кравченко

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!