Портной в Indposhiv

від | Тра 30, 2017 | Без категорії

Портной

Indposhiv – ателье мужских костюмов

E

ОПИСАНИЕ:

У Indposhiv есть дело на миллион, а точнее, на 4 000 гривен – такое вознаграждение ждёт каждого, кто поможет нам найти талантливого портного в команду Indposhiv. Задача непростая, потому без вас никак не обойтись 🙂
E

ТРЕБОВАНИЯ

  • опыт работы в индивидуальном пошиве, причем не обязательно в мужском сегменте,
  • желание работать, много и продуктивно,
  • безусловная любовь к нашему делу,
  • аккуратность и внимание к деталям,
  • стрессоустойчивость и хорошее чувство юмора.
E

УСЛОВИЯ:

Со своей стороны, мы готовы учить, во всем помогать, поддерживать и ценить. А еще у нас весело и душевно. Отзовись же, портной мечты, мы тебя заждались!
E

КОНТАКТЫ:

Высылайте резюме на: cv@indposhiv.ua или звоните по номеру: (044) 332 01 16
Записів не знайдено.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...