Первый клип Кристен Стюарт – в защиту права на аборт

від | Кві 28, 2017 | Без категорії

Мы уже рассказывали, что Кристен Стюарт учится в на кинорежиссера и экспериментирует с искусственным интеллектом и даже успела сняться в клипе Rolling Stones. Сегодня появился шанс взглянуть на первые режиссерские шаги актрисы – она сняла клип на песню Down Side Of Me шотландской синти-поп группы CHVRCHES.

Chvrches записали абсолютно новую версию трека с альбома Every Open Eye . Это вклад группы в проект 7-Inches for Planned Parenthood , созданный в поддержку Фонда планирования семьи – американской организации, которая занимается вопросами женского здоровья. Уже десятки лет фонд является в США предметом ожесточенных дебатов по поводу абортов. В рамках проекта различные музыканты вживую записывают свои синглы на 7-дюймовых пластинках.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!