Надо брать: часы VACUUM

від | Бер 22, 2017 | FITTING ROOM, Треба брати

Хоча ми рідко користуємося настінними годинниками, вони залишаються важливою деталлю інтер’єру. VACUUM створює дерев’яні моделі, які одразу хочеться повісити на стіну або ж комусь подарувати.

Андрій та Іра створили VACUUM в 2014 році, але ідея з’явилася задовго до її реалізації. Парі знадобився певний період часу, аби продумати деталі. «Одним із перших товарів став 3D-одяг, але з часом ми почали виготовляти дерев’яний декор для дому ручної роботи. В результаті вирішили зробити акцент на годинниках», – розповідає Андрій.

Надо брать: часы VACUUM, The Devochki

Годинники марки унікальні своїми різноманітними формами, техніками виконання та цікавими варіантами стрілок. Наприклад, ніж та виделка чудово підкреслять інтер’єр кухні, а годинники у формі руки стануть гарною деталлю дизайну.

«Моделі виготовляються вручну. Процес починається з розробки дизайну в електронному вигляді, наступний крок – реалізація ідеї. Спочатку вирізка лазером заготовки для годинника, потім обробка товару: шліфування, нанесення фарб чи інших матеріалів для створення рельєфу або певного ефекту та покриття лаком. Все це займає близько чотирьох  днів», – говорить засновник.

Надо брать: часы VACUUM, The Devochki

Щоб забезпечити високу якість товару, Андрій та Іра підбирають відповідні матеріали: фанеру, фарби, лаки, механізми. Все купують у спеціалізованих магазинах або замовляють у постачальників.

Надо брать: часы VACUUM, The Devochki

Годинники VACUUM можна побачити та придбати в шоурумах Львова або замовити на сторінках в інстаграмі та “ВКонтакте“. Марка також виконує індивідуальні замовлення з будь-яким дизайном, логотипом чи гравіруванням. Ціна дерев’яних годинників – від 290 до 350 грн.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!