Актуальна книга: "Гендер для всіх. Виклик стереотипам"

від | Бер 15, 2017 | Новини

Видавництво Основи за фінансової та ідейної підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні презентує книгу Гендер для всіх. Виклик стереотипам Тамари Марценюк. Книга – продовження викладання масового онлайн курсу Жінки і чоловіки: гендер для всіх на платформі «Прометеус».

“Чи знаєте ви, що в Україні зарплата жінок у середньому на 30 % менша, ніж зарплата чоловіків, і що тут досі є перелік кількасот професій, заборонених жінкам? У якій сфері, на вашу думку, дискриміновано чоловіків? Чи розбираєтеся ви, що таке сексизм, ейджизм, ромофобія?”, – саме ці важливі і нагальні питання порушуються в книзі.

Це видання як для тих, хто лише побіжно чув про гендерні питання, так і для експертів. Авторка розповідає про суспільні нерівності та допомогає знайти їх вирішення.

“Я намагалася зібрати як власний досвід досліджень українського суспільства, так і напрацювання моїх колежанок і колег з різних міст України. Уже чимало написано і зроблено, аби впроваджувати рівні права і можливості, долати суспільні нерівності. Ця книга – також і просвітницький проект, покликаний продемонструвати глибину проблематики гендерної нерівності”, – переконана авторка Тамара Марценюк.

Книга вийде 11 квітня, але вже доступна до попереднього замовлення на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!