Rumuki: cекс-видео без скандалов

від | Лют 16, 2017 | Без категорії

Секс-видео приносят популярность только Ким Кардашьян. Больше успешных примеров мы не знаем. Для других съемки чреваты шантажом и разрушениями социальной жизни. Но нас не остановить, любим мы (ну или соглашаемся на уговоры) поснимать минуты страсти. Это учли разработчики и создали приложение Rumuki.

Схема проста и витиевата одновременно. Приложение не сохраняет видео у себя, ролик зашифруется и двум девайсам выдается по ключу доступу. У создателя – красный ключ, у получателя – одноразовый синий.

Просмотреть шедевр кинематографа или ваш личный артхаус можно только если оба ключа введены. В случае удаление красного ключа, файл становится недоступным для просмотра и другому. Rumuki не сохраняет копии видеоматериалов, чтобы избежать перехватов.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!