M.I.A. – это красиво

від | Лют 11, 2017 | Без категорії

Британская певица шри-ланкийского происхождения выпустила очередной яркий клип, в котором помянула весь бомонд женской поп-музыки – от Мадонны до Рианны и Мэрайя Кэри, а также – президента Трампа.

M.I.A. известна своими эпическими видео Born Free, Borders, лучшим стилизованным под 90-тые и атмосферу раннего интернета клипом XXXO, женским видео Bad Girls. Новый клип P.O.W.A претендует занять достойное место в этом списке.

“Я не Рианна, я не Мадонна, я не Мэрайя или Ариана / Я живу в настоящем мире, в настоящей драме / Девушка-ураган, женская сила”, – поет M.I.A. “Покажу палец трамповой башне, всем фашистам и расистам и сраным капиталистам”.

В 2012-м M.I.A. пела с Мадонной в финале Супербола и прославилась тем, что показала средний палец в конце выступления, которое смотрели сотни миллионов зрителей.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!