Lady Gaga: Я горжусь своим телом, и вы должны гордиться вашим

від | Лют 8, 2017 | Без категорії

После грандиозного выступления в финале Супербола Lady Gaga получила обильную порцию «хейтерства», столкнувшись с боди-шеймингом в сети – унижением за индивидуальные особенности и формы ее тела. Певица дала ответ всем ненавистникам в инстаграме, и ее слова важны не только как ответ «троллям», но и для всех нас – таких разных и неповторимых по своему внешнему виду.

«Слышала, что мое тело стало темой для обсуждений, и я хочу сказать – я горжусь им, и вы должны гордиться вашим. Не имеет значения, кто вы, и что делаете. Я могла бы назвать миллион причин, почему вам не надо никому угождать, чтобы добиться успеха. Будьте собой и никогда не отступайте от этого. Именно это и делает вас победителем. Спасибо всем, кто поддерживает меня. Люблю вас, ребята. Хохо, Gaga».


Бонус – новое видео:

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...