"Зачем она это сделала" теперь на Old Fashioned Radio

від | Лют 6, 2017 | Без категорії

Наша постоянная рубрика “Зачем она это сделала” теперь звучит в эфире Old Fashioned Radio. Ведущая – главный редактор The Devochki Оксана Павленко.

Программа будет отличаться от печатной версии – в ней девушки не только поделятся секретами своих проектов, но и специалисты из разных сфер раскроют секреты продвижения бизнеса.

Первый эфир шоу «Зачем она это сделала» раскрывает сверхактуальную тему — продвижение бизнеса в Instagram. И в студии сразу три специалиста: Анастасия Шестопалова, совладелец Ателье эклеров, Ника Хтоцкая, создатель шоурума Мякоть и инстаграм-гуру Даша Андреева. Считайте, что у вас есть бесплатная возможность попасть на онлайн-встречу по SMM без регистрации и смс.

Слушайте каждый понедельник в 15.00 на Old Fashioned Radio.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...