Беременность Бейонсе. Лучший фотопроект, что мы видели

від | Лют 2, 2017 | Дивитися

Вчера вечером Бейонсе создала бум в интернете, выложив свою фотографию и рассказав, что ждет двойняшек. Ее фото собрало рекордное количество лайков – больше 7 миллионов, и попало во все ведущие СМИ. Но наше сердце остановилось, когда мы увидели полную фотосессию.
Awol Erizku снял один из самых ярких проектов о беременности с множеством отсылок к классическому искусству. Это невероятно!

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!