Beissoul & Einius представили власну glass/art/fashion колекцію

від | Лют 2, 2017 | Дивитися

Прибалтійський electrofashion дует Beissoul & Einius виступив на церемонії нагородження музичної премії M.A.M.A Awards ’17, що проходила в найбільшій арені Литви для 13 тисяч глядачів у залі і мільйона за телеекранами. Виступ назвали «fashion show, створеним не на цій планеті» і «найбільш вражаючим виступом на премії».

https://www.youtube.com/watch?v=QYpPYzzd4vs
 

Зійшовши з космічного корабля, дует представив власну glass/art/fashion колекцію Spring/Fall 2017 під назвою «Sharp Sabotage». Костюми, власноруч виготовлені зі скла, стали avant-garde міксом класики, монархічних та космічних елементів, які за допомогою сценічного освітлення створювали ефект сяяння та монументальності, нагадуючи скоріше музейні експонати. Під фрагмент абсолютно нової пісні, реліз якої відбудеться з виходом нового альбому, подіумом дефілювали головні моделі країни.

Частиною шоу став ексклюзивний спільний перформанс Beissoul & Einius і Gaspar, екс-учасника всесвітньовідомих Kazaky. Dance-зустріч галактичних мандрівників на премії М.А.М.А. відбулася з піснею «Strangers In The Sky», якій ще належить стати саундтреком для подорожей світом танцю і fashion.

Затамувати подих, дивуватися і насолоджуватися продовженням епічної music-fashion історії нового альбому Beissoul & Einius «A Secret Contract» можна буде на концерті у Києві вже 21 квітня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!
«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

«Мені здається, що білі люди поводяться зі мною добре, поки я залишаюся на своєму місці. Поки залишаюся в “контейнері, який для нас створили”». Уривок з книжки «Каста. Витоки наших невдоволень»

Одна з найкращих книжок 2020 року за версіями численних видань від...