Zavuch School: Как создавать образовательные программ

від | Січ 10, 2017 | The Devochki PRO, Освіта

В конце января пройдет курс по созданию образовательных программ, online курсов, школ, конференций, тренингов и лекториев.

Лекторы Zavuch School расскажут о том, создавать образовательные программы, подбирать спикеров, продавать билеты на событие, привлекать спонсоров и партнеров

Курс будет полезен для тех, кто уже запустил программы для взрослых и детей, и для тех, кто только планирует создать образовательный бизнес.

28 и 29 января занятия проведут основатели Свободной школы журналистики, «Культурного проекта», Bazilik, BOtaN, Creative Management Camp, образовательного портала «Теории и Практики».

Занятия проходят по адресу ул. Паньковская, 14 (Счастье HUB).

Подробно о стоимости на сайте курса.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте The Devochki — від 50 гривень. Дякуємо!